اندر احوالات این چند وقت ما

تو این مدت که نبودم در حال خرید برای نصفی جان بودم. از این مغازه به اون مغازه. اول میخواستم واسه خرید بیام پایتختنیشخند ولی به دلیل هول بودن مامانم واسه خرید کردن دیگه کار به تهران اومدن نرسید .

خودم که فعلاً رو به راهم و هنوز خیلی مونده که بخوام خونه نشین بشم. نصفی جان هم به شغل لگدپرانی مشغوله.

گاهی اوقات مامانم رو میبینم که واسه بچه هاش چه جور مادریه و چقدر فداکاره دلم به حال نصفی میسوزه. نمیدونم منم میتونم همینطور خوب باشم یا نه.

بعضی اوقات که با دوستام(اونایی که بچه دار هستن) میشینیم پای صحبت ، میگن گاهی مجبوری واسه انجام دادن یه سری کارها بین خودت و نصفی یکی رو انتخاب کنی و طبعاً همه ی مادرها بچه هاشون رو انتخاب میکنن ولی من نمیدونم میتونم از پسش بر بیام یا نه.

فکر کن! دیگه نباید فکر لباس و ... واسه خودم تنها باشم و باید واسه اونم خرید کنم. چقدر بدنیشخند من چقدر خبیثم ها. خودم خبر نداشتم.

واسم دعا کنید که بتونم مادر خوبی باشم.

پ ن: از همه ی دوستان ممنونم که به فکرم بودید و بهم سر میزدید.

یکی از دوستان خیلی عزیزم بهم گفته بود که تو این مدت کمتر از خیابون رد شم. راست میگفت آخه بعضی از مردم هنوز همشون از نظر عقلی رشد نکردن. اینو که گفتم واسه این بود که یه بار که داشتم از خیابون رد میشدم یه موتوری میخواست منو بندازه زمین که من جاخالی دادمنیشخند . دیدید چقدر فرزم؟شیطان

/ 43 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
باران

هترین درسها را درزمان سختی آموختم ... ودانستم صبور بودن یک ایمان است وخویشتن داری یک نوع عبادت است ... فهمیدم ناکامی به معنی تاخیر است نه شکست ... وخندیدن یک نیایش ........

یواشکی

سلام داداشی امیدوارم حال تو و نینی خوب باشه اگه اومدی از خودت واسم بگو نگرانم گلم داداشی یادت نره ها

محمد حقانی

چی بگم که آبروی هرچی زائو رو بردی چقدر نازنازی هستی تو از این به بعد بهت میگم تی تیش مامانی[نیشخند]

آسمان

واااااااااااااااااای! نی نی هنوز نیومده!؟خسته شدم! پ کی میاد؟![رویا]

ساناز

"سلام این لینک پرسشنامه آنلاینی در مورد امنیت فرهنگی است. ممنون می شم اگه آن را تکمیل و ارسال کنید. http://fws.ut.ac.ir/rtl/winquestion.aspx?path=http://bakhshaei.com/mo3/default2.html "

ژن کاذب

ماجراهای شما سه نفر .. [لبخند][گل][گل]