همکار فضول

از این آدمهایی که تو همه کارت دخالت میکنن و بدون اینکه نظرشون رو بپرسی میان و در مورد همه چیت نظر میدن بدم میاد.

اگه با کسی صمیمی باشم یا از اعضای خانوادم یا حتی در مورد دوستهای مجازیم که دوسشون دارم و باهاشون صمیمیم اصلاً ناراحت نمیشم که دربارم حرف بزنن و نظرشون رو دربارم بدن ولی از این آدمهایی که حتی وقتی آدم رو میبینن و توی تخم چشم آدم نگاه میکنن و سلام نمیکنن و منتظرن که با وجود اینکه از آدم کوچکترن (البته سلام کردن به کوچکتری و بزرگتری نیست ولی میخواستم پررویی این آدمها رو بگم) بهشون سلام کنی بدم میاد که در موردم نظر میدن.

خوشبختانه یا بدبختانه منم توی محل کارم یکی از اینا دارم. طرف منو میبینه سلام نمیکنه ولی هی میاد در موردم نظر میده. یه روز میاد میگه لاغر شدی. فرداش میاد میگه پف کردی. یه روز دیگه تو سالن و جلوی مردها داد میزنه که نی نیت خوبه. هی من میخوام خانومی کنم و هیچی نگم.

ازم پرسید چه اسمهایی رو انتخاب کردی منم اسمهایی رو که انتخاب کرده بودم گفتم. همون موقع که نظر خودش رو در مورد زشت بودن اسمها گفت . بعد از دو روز دوباره منو دیده میگه من به خواهرم اسمها رو گفتم اونم گفته اسمهاش خیلی زشته بعد ادامه داد که منم به خواهرم گفتم که بگرد دو تا اسم قشنگ واس مسی پیدا کن خوب.

نظر خودش کم بود، میره از فک و فامیلاش هم نظر جمع میکنه. اصلاً به توچه . من دلم میخواد اسم زشت بذارم رو بچم.

پ ن1: سونو که رفتم گفتن پسره ولی از اونجایی که به این سونوگرافی ها تو تشخیص جنسیت اعتباری نیست از دوستان میخوام که اگه اسم قشنگی مد نظر دارن به من هم بگن.

پ ن2: من و بوبو تا الان دو تا اسم انتخاب کردیم. من اسم آریا و بوبو اسم مانی رو انتخاب کرده و به هیچ وجه از موضعش واسه یه اسم دیگه پایین نمیاد.

   + مستان - ۸:٥٦ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/٥/۳