واسه یه مدت کمتر میام اینجا. ببخشید که نمیتونم بهتون مثل قبل سربزنم و هر روز بیام وبلاگهاتون.

بعدها توضیح میدم.

   + مستان - ۱٠:٠٥ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٢٩

سوتی

ساعت 11:30 خواهرزادم یه پیامک داد از این پیامکهای پَ نه پَ ایی که جدیداً خیلی مد شده. من هم چون اون موقع از شب اصولاً خوابم(یه عادته از بچگی که شبها زود میخوابم گاهی ساعت 10 نیشخند)  با صدای زنگ موبایل بیدار شدم و بعد از خوندن پیامک ، منم گشتم و یکی از جوکهایی نیشخند که تو موبایلم بود و واسش فرستادم.
چند روز بعد یه پیامک دیگه داد که من دارم میرم امتحان بدم و ip اینترنتت رو تغییر بده. هرچی فکر کردم دیدم لزومی نداشت که به من این پیامک رو بده .فکر کردم اشتباه داده. منم با مسخره بازی جوابش رو دادم و کلی مسخره اش کردم که معلوم نیست به کی میخواستی اس بدی اشتباهی به من دادی و کلی دری وری دیگه هم گفتم.

چند روزی گذشت و مهندس شرکت اومد پیشم و گفت کاری که گفتم انجام دادی؟ منم بی خبر از همه جا گفتم چه کاری ؟گفت همون که گفتم ip رو تغییر بده.

تازه اونجا بود که متوجه شدم موقعی که داشتم گوشیم رو عوض میکردم موقع نوشتن شماره ها چون شماره خواهرزادم با شماره این آقا تقریباً مشابه بوده، اشتباهاً شماره اینو به جای خواهرزادم وارد کردم.

قیافه ام رو هم خودم میتونستم تصور کنم چون یه دفعه خون اومد تو صورت و داغ کردم. اول قرمز و بعد بنفش شدمنیشخند بعد یه دفعه زدم زیر گریهنیشخند

   + مستان - ۸:٢۸ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٢٠

فیلم آبگوشتی

از اونجایی که تو ماه رمضون اوقات فراغت زیاده و حوصله ام سر میرفت ، خواهرزادم بهم یه سریال کره ای داد که ببینم.

جای دوستان فیلم بین خالینیشخند. این فیلم زده بود رو دست هر چی فیلم هندی و ایرانیه.

جریان چهار تا پسر بود که از همه نظر تمام بودن ، به قول خودشون خوشگلی و تیپ و پول و خانواده و.... خلاصه هر چی میخواستی این چهارتا داشتن و به مدرسه ی پولدارها میرفتن که هیچ آدم سطح پایینی نمیتونست بیاد تو اون مدرسه و اینا هرکاری که دلشون میخواست (کتک زدن و اذیت کردن) میتونستن روی دانش آموزهای دیگه انجام بدن  و همه ی دخترها عاشق سینه چاک اینا بودن تا اینکه سرو کله یه دختر فقیر به اونجا باز میشه و اینا هم هی اذیتش میکردن تا میشن عاشقش.

تا اینجا فیلم تخیلی بود دیگه از اینجا به بعد فیلم هندی میشه. جای شما خالی ما هی این فیلم رو دیدیم هی حرص خوردیم. پسره عاشق دختره میشه دختره هی ناز میکنه و بعد دختره هم عاشق میشه و هی توی فیلم بلا سر اینا میاد و...

آخر فیلم هم میشه ایرانی. همه به خوبی و خوشی به هم میرسن.

جای دوستان بازم خالی کلی از دیدن آخر فیلم آبگوشتی کیف کردیم . خوبیه این فیلم فقط تو این قضیه بود که چند روز منو سر کار گذاشت.

هر کی اسم فیلم رو میخواد بهم بگه تا بدم بهش اونم ببینه و حرص بخورهشیطان

پ ن: عید فطر  به همه تون مبارک. امیدوارم بهترین عیدی رو از خدا بگیرین.

پ ن2: تو روح این پرشین بلاگ. 20 بار پست رو نوشتم ، این خوردش.

   + مستان - ۸:۳٥ ‎ق.ظ ; ۱۳٩٠/٦/۱٢